Projektant budowlany

BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE Grzegorz Buchwald

BIURO PROJEKTOWE - BUCHWALD PROJEKTY

misja to projektowanie

wielobranżowe biuro projektów

www.buchwald-projekty.pl

Miejsce pracy: Jarocin
Nr ref.: 504183548
Opis stanowiska:
  • Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym
  • Opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie projektów wykonawczych i technologicznych w ramach realizowanych kontraktów
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań projektowych i optymalizacji rozwiązań pierwotnych
  • Wsparcie dla kierowników robót w zakresie pozyskanych realizacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, mostowej lub drogowej
  • Znajomość programów typu AutoCad, pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć i umiejętność uczenia się nowych rzeczy
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko w dziale projektowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole inżynierów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5-10tys. zł brutto. w zależności od wyników oraz doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia
  • Wyjazdy integracyjne
  • Samochód firmowy do dyspozycji