Projektant Branży technologiczno-mechanicznej

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi inżynieryjne, projektowe, doradcze oraz zarządzania projektami, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie dokumentacji i wykonywanie projektów obiektów energetyki przemysłowej, związanych z budową lub modernizacją bloków parowo-gazowych wraz z ich podstawowymi urządzeniami (np. kotłami i turbozespołami), rurociągami pary i wody, armaturą, kanałami spalin i powietrza
  • Zadania związane ze wsparciem wielobranżowego zespołu projektowego
  • Uczestnictwo w koordynacjach projektowych, spotkaniach z Inwestorami, naradach technicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika i energetyka cieplna lub pokrewne)
  • Min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość programów graficznych (AutoCAD itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku producentów i dostawców
  • Znajomość obowiązujących regulacji prawnych, przepisów, norm i wymagań projektowych dla energetyki cieplnej
  • Samodzielność, efektywność, odpowiedzialność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (jedno lub kilkudniowych)
  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność przeprowadzania analiz zagrożeń (np. HAZOP), projektowania instalacji gazowych i olejowych, umiejętność projektowania 3D (REVIT), znajomość technologii BIM, Inventor
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy