Projektant branży mostowej

Dla naszego Klienta – firmy inżynieryjno-projektowej działającej w obszarze budownictwa infrastrukturalnego szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów z zakresu branży mostowej (wszystkie fazy projektu).
  • Kontakt z Inwestorem zagranicznym, uzgadnianie rozwiązań projektowych.
  • Przeprowadzanie analiz dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z asystentami, koordynowanie ich pracy.
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych i warsztatowych.
  • Koordynacja i współpraca z projektantami innych branż.
  • Kontrola i weryfikacja założeń projektu.
  • Terminowe realizowanie projektów.
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane – specjalizcja mostowa lub konstrukcyjno budowlana.
  • Długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania obiektów mostowych / konstrukcji żelbetowych, 8 lat.
  • Doświadczenie w zakresie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej lub konstrukcyjno-budowlanej – to byłby atut.
  • Wiedza i doświadczenie w procesie projektowania.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microstation, Midas, Revit.
  • Znajomość technologii BIM.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w dużej firmie inżynieryjno-projektowej na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów.