Projektant branży mostowej

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest firma, która świadczy usługi z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów z zakresu branży mostowej.
  • Kontakt z Inwestorem, uzgadnianie rozwiązań projektowych, nanoszenie zmian w projekcie.
  • Przeprowadzanie analiz dokumentacji technicznej.
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych i warsztatowych.
  • Koordynacja i współpraca z projektantami innych branż.
  • Kontrola i weryfikacja założeń projektu.
  • Terminowe realizowanie projektów.
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane – specjalizacja mostowa lub konstrukcyjno budowlana.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania obiektów mostowych / konstrukcji żelbetowych.
  • Doświadczenie w zakresie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej.
  • Wiedza i doświadczenie w procesie projektowania.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microstation, Revit.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji dużego projektu infrastrukturalnego.