Projektant Branży Hydrologicznej

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT jest nowoczesną, prężną firmą znaną w środowisku drogowym z wysokich standardów jakości, rzetelności i niezawodnych metod działania. Nasz sukces zawdzięczamy głównie zaangażowaniu, motywacji i kwalifikacjom naszych pracowników, czego rezultatem są sukcesy i prestiżowe nagrody. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju zawodowego wszystkich osób zatrudnionych w naszym biurze.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: ZH 2020-03
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • udział w projektowaniu odwodnienia i obiektów hydrotechnicznych przy budowie i przebudowie dróg i mostów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne (np. Inżynieria Środowiska),
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCad),
  • samodzielność i odpowiedzialność.
MILE WIDZIANE:
  • znajomość oprogramowania do projektowania Hec-Ras, Civil 3D, Profil Koordynator,
  • doświadczenie w projektowaniu odwodnienia i urządzeń wodnych.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację pracownika,
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,
  • pozapłacowe dodatki tj. świeże owoce, kawa, herbata,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. karta multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe na preferencyjnych warunkach,
  • cykliczne imprezy integracyjne ogólnofirmowe oraz zespołowe.
Na aplikacji prosimy dopisanie klauzuli dot. wyrażenia zgody na rzetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem znajdującym się na naszej stronie internetow j: www.trakt.eu/praca.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM