Projektant branży drogowej

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – firmy inżynieryjno-projektowej działającej w obszarze budownictwa infrastrukturalnego szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie projektów z zakresu branży drogowej (drogi szybkiego ruchu).
  • Kontakt z Inwestorem zagranicznym, uzgadnianie rozwiązań projektowych.
  • Przeprowadzanie analiz dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z asystentami, koordynowanie ich pracy.
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych i warsztatowych.
  • Kontrola i weryfikacja założeń projektu.
  • Terminowe realizowanie projektów.
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania dróg, min. 6 lat.
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej – to byłby atut.
  • Wiedza i doświadczenie w procesie projektowania.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość oprogramowanie Bentley, InRoads, OpenRoads, Autodesk, Civil 3D, Geopak.
  • Znajomość technologii BIM.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dużej firmie inżynieryjno-projektowej na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów.