Projektant Branży Budowlanej

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne,
  • Studia technologiczne/ wykonalności,
  • Doradztwo i zarządzanie projektami,
  • Technologie wysokich temperatur.
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów i opisów technicznych,
  •  Wykonywanie obliczeń,
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania,
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego w zakresie branży budowlanej,
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektu przemysłowego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym – minimum 3 lata,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów,
  • Doświadczenie w pracy w programie AutoCAD oraz znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional.
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci).