Projektant Branży Budowlanej z uprawnieniami

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne
  • Studia technologiczne/ wykonalności
  • Doradztwo i zarządzanie projektami
  • Technologie wysokich temperatur
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów i opisów technicznych
  • Wykonywanie obliczeń
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania
  • Koordynowanie prac zespołu projektowego z zakresu branży budowlanej
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektu przemysłowego
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym – minimum 3 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń – wymagane
  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów
  • Doświadczenie w pracy w programie AutoCAD oraz znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci)