Projektant / Asystent projektanta sieci gazowych

Ogłoszenie numer: 6815771, z dnia 2022-04-25

Studio Projektów Sanitarnych jest firmą działającą w branży sanitarnej, specjalizującą się w inżynierii gazownictwa.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • wykonywanie projektów sieci gazowych niskiego i średniego ciśnienia
  • wykonywanie projektów przyłączy gazowych
  • wykonywanie projektów instalacji gazowych
  • wykonywanie projektów punktów, zespołów i stacji gazowych
  • obszar działania powiaty: kielecki, włoszczowski, jędrzejowski
  • praca w oddziale firmy w Kielcach

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu sieci uzbrojenia terenu
  • znajomość programu AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość uelastycznienia czasu pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze