Projektant / Asystent Projektanta – Konstruktora Konstrukcji Stalowych

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
  • Tworzenie modeli 2d i 3d,
  • Sporządzanie obliczeń konstrukcyjnych,
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych,
  • Koordynowanie projektów międzybranżowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo,
  • Znajomość programu AUTOCAD i REVIT,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność,
  • Mile widziana znajomość programu, Advance Steel lub RFEM,
  • Mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych.
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.