Projektant / Asystent Projektanta – Konstruktora Konstrukcji Stalowych

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
  • Tworzenie modeli 2d i 3d,
  • Sporządzanie obliczeń konstrukcyjnych,
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych,
  • Koordynowanie projektów międzybranżowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo,
  • Znajomość programu AUTOCAD i REVIT,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność,
  • Mile widziana znajomość programu, Advance Steel lub RFEM,
  • Mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych.
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.