Projektant / Asystent projektanta konstrukcji

Ogłoszenie numer: 3487364, z dnia 2021-03-24

Jesteśmy biurem konstrukcyjnym z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu wszelkich konstrukcji budowlanych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę rozwiązującą powierzone zadania przy założeniu poszukiwania optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych

Mamy bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji konstrukcji budowlanych.

  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Projektowanie zaawansowanych technicznie konstrukcji budowlanych
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie obliczeń statycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku BIM mile widziane (Autodesk Revit, Navisworks)
  • Trzy lata doświadczenia na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji
  • Doświadczenie w zakresie analiz statyczno-wytrzymałościowych
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Umiejętność wydajnego planowania własnego czasu pracy
  • Kreatywność, komunikatywność, dokładność
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów Allplan, Solidworks, Scia Engineer, Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów
  • Udział w ciekawych projektach z kraju i ze świata
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania