Projektant / Asystent instalacji sanitarnych – wod-kan, c.o.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • wykonywanie dokumentacji technicznych instalacji sanitarnych w szczególności instalacji wodno-kanalizacyjnych lub/i instalacji centralnego ogrzewania
  • uzgodnienia z Inwestorem, gestorami sieci,
  • koordynacje międzybranżowe.
Wymagania:
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu instalacji sanitarnych,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie,
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok,
  • komunikatywności i odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę (okres próbny z możliwością przedłużenia),
  • możliwość rozwoju.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.