Projektant-architekt

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Projektant-architekt
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1276
OBOWIĄZKI:
Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej, aranżacja ogrodów, alejek, podjazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik architektury krajobrazu*
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: architektura krajobrazu

Miejsce pracy:

Lublin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Podobne oferty

3D Designer

Porta KMI Poland

Lokalizacja: pomorskie / Bolszewo

Dodano: 2022-06-27

Tym będziesz się zajmował/a: Przygotowywaniem i nadzorem nad realizacją wizualizacji 3D Prowadzeniem uzgodnień projektów pod kątem zakresu wizualizacji Współpracą z projektantami prowadzącymi oraz klientami Projektowaniem nowych produktów Idealnie gdybyś...

Projektant mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: wielkopolskie / Kalisz

Dodano: 2022-06-25

Projektowanie mebli, wykonywanie wycen, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe, bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Oferta w...