Piping Designer (Projektant orurowania)

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie projektów orurowania dla różnych przedsięwzięć z sektora Oil&Gas (farmaceutycznych, biochemicznych, rafineryjnych itp.)
Wymagania:
  • znajomość programów  Smart Plant, PDMS, PDS bądź innego design software 3D na poziomie zaawansowanym
  • znajomość norm
  • j. angielski - poziom przynajmniej B1
Oferujemy:
  • umowa B2B bądź UoP
  • stawki godzinowe
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych
  • praca na terenie kraju