Piping Design Engineer / Projektant orurowania

Firma NES Fircroft poszukuje kontraktora zainteresowanego podjęciem współpracy na rzecz naszego klienta – międzynarodowej firmy współpracującej z projektantami zajmującymi się tworzeniem i realizacją projektów, optymalizacją procesów i wprowadzaniem nowych zasad zrównoważonego rozwoju do przedsiębiorstw z branż energetycznych, biotechnologicznych, motoryzacyjnych i innych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Projektowanie orurowania dla przemysłu chemicznego
  • Planowanie układu i połączeń rurociągów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej – planów/schematów, rzutów izometrycznych, list materiałów itp.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – preferowane kierunki: Energetyka, Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa maszyn lub podobne
  • Minimum 2 lata doświadczenie w projektowaniu orurowania
  • Znajomość oprogramowania z rodziny Autodesk
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Posiadanie lub chęć założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy B2B
  • Pracę przy projekcie międzynarodowym
  • Pracę w biurze projektowym w Krakowie z możliwością pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy i oprogramowanie z licencjami