Młodszy Projektant

Ogłoszenie numer: 7146942, z dnia 2022-06-20

Ticon sp. z o.o. w związku z rozwojem działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin

Opis stanowiska

Praca stacjonarna w biurze, ze sporadycznymi wyjazdami do klientów na terenie kraju. Do zadań na tym stanowisku należy tworzenie dokumentacji technicznej, włącznie z potrzebnymi rysunkami technicznymi w programach CAD, dla instalacji punktów przeładunkowych oraz detali armatury złącznej.

Praca może wymagać sporadycznych wyjazdów do klienta na wizje lokalne, pomiary i próby odbiorowe.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • praktyczna umiejętność pracy w programach CAD 2D (mile widziane 3D)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • grupowe ubezpieczenie