Młodszy Projektant / Technolog

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
OPIS STANOWISKA:
  • obór systemów biernej ochrony przeciwpożarowej
  • współpraca z jednostkami badawczymi, w tym z ITB
  • sporządzanie dokumentacji warsztatowej
  • wykonywanie detali architektonicznych
  • tworzenie modeli 3D
  • projektowanie elewacji wentylowanych
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: budownictwo lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS OFFICE
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, operatywność
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy – umiejętność ustalenia priorytetów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość przepisów budowlanych będzie atutem
  • mile widziana znajomość programu Revit, obsługi drukarki i skanera 3D
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • rozwój zawodowy zagwarantowany szerokim spectrum zakresu działania firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.