Młodszy Inżynier ds. projektu

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Zadania:
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji projektowej w porozumieniu z Kierownikiem Projektu
  • Wsparcie Inżynierów ds. Uruchomień w realizacji zadań
  • Przygotowywanie dokumentacji branżowej dla Inżynierów ds. Uruchomień
  • Sporządzanie raportów, protokołów i zestawień dla Inżynierów ds. Uruchomień
  • Nadzór, komunikacja i archiwizacja zmian w projekcie
  • Udział w protokolarnych odbiorach
  • Nadzór i weryfikacja dostaw komponentów do projektu
Wymagania:
  • Wykształcenie inżynierskie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Autonomiczności działania
  • Dokładność, skrupulatność, samodyscyplina
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia SEP
Znajomość oprogramowania:
  • AutoCad / ZWCAD
  • MS Office
Oferujemy:
  • Przekucie teorii w rzeczywiste doświadczenie
  • Zdobycie ciekawej praktyki zawodowej
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego