Młodszy Inżynier Budowy / Asystent Kierownika ds. Kontroli Jakości

Ogłoszenie numer: 5323502, z dnia 2021-08-20

Eiffage jest działającą na całym świecie spółką z branży budowlano-instalacyjnej i piątą co do wielkości tego typu firmą w Europie. Główna siedziba spółki znajduje się w Asnières-sur-Seine, Paryż (Francja).

Oddział Eiffage DoD został powołany w ramach struktury Eiffage do realizacji inwestycji budowlanych o charakterze militarnym oraz do współpracy z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych (US DoD). Niedawno powołany przez Eiffage Oddział DoD w Polsce będzie realizował między innymi Zamówienie Wielokrotne na Zlecenie Kontraktów Budowlanych (MATOC) o wartości 250 mln Euro.

Obecnie realizowany jest projekt “Budowy bocznicy kolejowej i stacji końcowej w Bazie Lotnictwa Transportowego” w Powidzu.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Powidz

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne między innymi za:

  • Przygotowywanie opracowań w programie AutoCAD;
  • Pomoc w pracach związanych z kontrolą jakości budowy;
  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej pod nadzorem kierownika budowy;
  • Dokonywanie kontroli placu budowy podczas trwania robót;
  • Analizę dokumentacji projektowej realizowanego kontraktu;
  • Analizę specyfikacji materiałów budowlanych;
  • Koordynację dostaw materiałów i urządzeń;
  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów;
  • Przygotowywanie raportów z postępów prac na budowie.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe budowlane (lub w trakcie);
  • 0-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność posługiwania się programami pakietu Microsoft Office, Autocad;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Primavera;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, elastyczność, niezawodność;
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne w prywatnej placówce;
  • Uczestnictwo w potwierdzonych certyfikatem kursach organizowanych przez Korpus Inżynierów Armii Amerykańskiej (USACE);
  • Pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość pracy za granicą.