Młodszy Inżynier Branży Procesowej [rekrutacja prowadzona online]

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym i chemicznym.

Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Wykonywanie projektowych prac inżynierskich w zakresie branży procesowej,
  • Opracowywanie  schematów przepływowych, bilansów materiałowo - cieplnych oraz symulacji procesu technologicznego,
  • Wykonywanie obliczeń procesowych w celu zaprojektowania aparatów, urządzeń pomiarowych i rurociągów,
  • Przygotowywanie specyfikacji projektowej dla urządzeń i przyrządów pomiarowych,
Wymagania:
  • Ukończone studia kierunkowe (mgr inż.)- preferowane kierunki to Inżynieria Chemiczna lub Inżynieria Procesowa,
  • Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych,
  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów firmy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci).