Kreślarz - Inżynier (Projekty inwentaryzacja)

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodej osoby dokładnej i skrupulatnej do wykonywania pomiarów pomieszczeń w terenie pod drzwi, szafy kuchnie. Rysowanie rzutów w programie.

Wymagania:
  • Wskazana wiedza techniczna
  • Wskazana znajomość programu generującego pliki dwg
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy
  • Wyczucie estetyki
  • Kreatywność
  • Kultura osobista
  • Mile widziana znajomość branży meblarskiej
Oferujemy:
  • Samochód firmowy
  • Młody zespół współpracowników
  • Pracę w dynamicznej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)