Kreślarz CAD

Miejsce pracy: Leszno
Nasze wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację i wymianę informacji
  • znajomość oprogramowania CAD 2D i 3D (Fusion360)
  • pozytywna postawa, nastawienia na kreatywne rozwiązywanie problemów
Twoje zadania:
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • opracowywanie rozwiązań technicznych w projektach
  • projektowanie okien i drzwi
  • stałe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę  w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie
  • szkolenia wewnętrzne i wdrożenie do pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego i udział w eventach branżowych
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym dofinansowanie dojazdów do pracy (dodatek paliwowy)