Kreślarz CAD / Inżynier budownictwa

Ogłoszenie numer: 4403313, z dnia 2021-04-01

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się wykonywaniem planów montażowych dla zakładów prefabrykacji.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądała Twoja codzienna praca?

Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie rysunków wykonawczych domów prefabrykowanych przy użyciu oprogramowania CAD.

Będziesz kontaktował/a się z niemieckim klientem a także koordynował/a pracę międzybranżową.

Jak rozpoczniemy naszą współpracę?

W ramach wdrożenia przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, dzięki któremu poznasz specyfikę pracy, zdobędziesz niezbędne umiejętności, nauczysz się jak przygotowywać plany montażowe, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Etap 1: Szkolenie z oprogramowania, zapoznanie z technologią wykonania budynków oraz wstęp do przygotowania planów montażowych

Gdzie?: w Niemczech

Jak długo?: od 1 do 3 miesięcy

Etap 2: Szkolenie z przygotowania planów montażowych domów prefabrykowanych (rzuty, przekroje, detale)

Gdzie?: w Bydgoszczy

Jak długo?: od 9 do 15 miesięcy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Dobra znajomość CAD
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2/B1 (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Dokładność

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia B2B
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Wsparcie na każdym etapie szkolenia i w trakcie codziennej pracy
  • Wynagrodzenie na poziomie +6000PLN brutto - ostateczne wynagrodzenie zależeć będzie od ilości zrealizowanych przez Ciebie projektów

Wynagrodzenie

Od 6000 PLN