Koordynator projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/22/1365
OBOWIĄZKI:
Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami z Ukrainy. pozyskiwanie nowych klientów w branży monitoringu pojazdów i GPS.Umowa na czas określony 1 rok.Godz. pracy 09.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Komunikatywność, obsługa komputera (MS Office), jęzuk ukraiński lub rosyjski w stopniu zaawansowanym

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile