Koordynator projektu

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Koordynator projektu
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/1301
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie ofert, koordynowanie prac podległych pracowników, pozyskiwanie klientów, rozlicznie kwater.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa arkusz Excel

Miejsce pracy:

Płock


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Podobne oferty

Koordynator projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: wielkopolskie / Piła

Dodano: 2022-11-16

Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami z Ukrainy. pozyskiwanie nowych klientów w branży monitoringu pojazdów i GPS.Umowa na czas określony 1 rok.Godz. pracy 09.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie...

Specjalista ds. projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: wielkopolskie / Złotów

Dodano: 2022-11-14

przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów tłumaczenie dokumentów oraz spotkań obsługa klienta krajowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio...