Koordynator projektu

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2589
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie pracowników, nadzór i prowadzenie dokumentacji projektowej, udzielanie niezbędnej informacji dla pracowników, obsługa telefoniczna, mailowa pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi komputera Word, Excel, Power Point.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie