Konstruktor

Dora Metal Sp. z o. o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych urządzeń i mebli ze stali nierdzewnej dla sektora HORECA, zatrudni na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Czarnków

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, technologiczne, konstrukcyjne),
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora lub pokrewnym,
  • znajomość zasad związanych z opracowywaniem, wdrażaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu produkcyjnego, np. dokumentacja konstrukcyjna (wizualizacje), dokumentacja technologiczna,
  • znajomość konstrukcji mebli i urządzeń gastronomicznych,
  • znajomość technologii obróbki plastycznej blach,
  • umiejętność opracowywania dokumentacji w programach do projektowania (3D) - preferowane Solid Edge (3D) lub Solid Works (3D)
  • dyspozycyjność, kreatywność,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w formacie 2D, 3D:
    • tworzenie rysunków wykonawczych, złożeniowych dla realizowanych zleceń,
    • tworzenie zestawień materiałowych, specyfikacji i szkiców,
  • praca w zakresie ofertowania, przygotowania założeń, szkiców, wizualizacji itp. pod zapytania ofertowe:
    • współpraca z klientami dla przygotowania dokumentacji wyrobów,
  • analiza istniejących konstrukcji i proponowanie nowych rozwiązań,
  • poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia,
  • współpraca z innymi działami związanymi z procesem technologicznym i konstrukcyjnym
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Na swoim CV prosimy umieścić poniższą informację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dora Metal Sp. z o.o. w celu prowadzeniarekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
www.grupadorametal.pl