Konstruktor

Ogłoszenie numer: 4978867, z dnia 2021-07-16

Salmo sp. z o.o.

Salmo Sp. z o.o. od ponad 30. lat z pasją tworzy jedne z najlepszych sztucznych przynęt wędkarskich na świecie. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy działającej głównie w Europie i w USA.

Konstruktor

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Gietrzwałd

Opis stanowiska

  • Tworzenie nowych modeli 3D,
  • Modyfikacja istniejących modeli 3D,
  • Tworzenie programów CNC,
  • Obsługa maszyn CNC.

Wymagania

  • Dobra znajomość modelowania 3D, szczególnie modelowania powierzchniowego w programie Solid Works,

  • Mile widziana znajomość obróbki skrawaniem i oprogramowania CAM.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowa o pracę,

  • Pracowniczy program emerytalny,

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie.