Konstruktor

W związku z ciągłym rozwojem, wzrostem ilości realizowanych projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)

Branża – metalowe wyposażenie wnętrz okrętowych

(panele , drzwi wewnętrzne , meble , kabiny sanitarne)

OPIS STANOWISKA
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej ofertowej i wykonawczej
  • Współpraca z działem produkcji / nadzór nad realizowanymi projektami
WYMAGANIA
  •  Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i oprogramowania typu CAD
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej światowej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, grupowa opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole