Konstruktor

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

Konstruktor
Twoje zadania:
  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących,
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów,
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych,
  • wsparcie produkcji,
  • tworzenie rysunków wykonawczych i założeniowych elementów,
  • tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu odpowiednich programów,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenia na pokrewnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości tworzenia i odczytu rysunków technicznych,
  • umiejętności obsługi programów CAD,
  • znajomość specyfiki obróbki metalu będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowania i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
  • możliwość zakwaterowania,
  • dopłaty do dojazdów do pracy.