Konstruktor

Ogłoszenie numer: 4635087, z dnia 2021-05-28

 Spółka Aplex zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Konstruktor

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • konstruowanie nowych form oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • wsparcie produkcji
  • tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu odpowiednich programów
  • uzgodnienia techniczne z klientem i podwykonawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych
  • znajomość programów do modelowania 3D
  • mile widziana znajomość programu NX

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie 1 zmianowym.
  • możliwość rozwoju.