Konstruktor w branży medycznej

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska, Brzeg Dolny

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka)
  • roczne doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży medycznej
  • bardzo dobra znajomość programów projektowo-konstrukcyjnych (preferowany Autodesk Inventor)
  • znajomość metodologii rozwiązywania problemów związanych bezpośrednio z procesem produkcyjnym

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie dokumentacji produkcyjnej (technicznej)
  • projektowanie nowych wyrobów oraz wyrobów niestandardowych
  • adaptacja istniejącej dokumentacji wyrobów do wymagań klienta
  • opracowywanie i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w celu unowocześnienia i poprawy jakości istniejących wyrobów
  • aktualizowanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • wykonywanie prac konstrukcyjno- projektowych dla nowo wdrażanych produktów
  • opracowanie specyfikacji materiałowej do zamówień
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500- 6000 zł brutto + premia roczna
  • współpracę z ekspertami branży i ambitne zadania
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji (Krępice w gminie Miękinia)