Konstruktor - Technolog

Od 2001 roku istniejemy na rynku materiałów wspierających sprzedaż. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje kraje europejskie, kraje Afryki a nasze produkcje można odnaleźć nawet w Australii i Oceanii. Jako pracodawca, który stara się zapewnić miłą atmosferę pracy jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celów.

W celu dalszego rozwoju firmy oraz umacnianiu naszej pozycji rynkowej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Glina

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i kalkulacja ofert cenowych
  • Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów do zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie rysunków technicznych oraz modeli 3D zamówionych elementów
  • Kompletowanie ofert od poddostawców
  • Współtworzenie harmonogramu realizacji oferty
  • Monitorowanie postępów produkcji oraz poprawności ich wykonania
Wymagania:
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek technologia drewna
  • Doświadczenie w projektowaniu mebli, mebli kuchennych itp., znajomość okuć meblowych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Wiedza techniczna w obszarach: obróbki drewna
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Excel / mile widziana znajomość SolidWorks oraz Swood)
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa
  • Zaangażowanie
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Udział w międzynarodowych projektach