Konstruktor Pieców Próżniowych

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko – Zastępca Dyrektora Handlowego.

Zakres obowiązków:
  • Konstruowanie pieców próżniowych,
  • Nanoszenie zmian konstrukcyjnych na dokumentacji,
  • Interpretowanie założeń projektowych,
  • Szacowanie czasu potrzebnego na wykonanie projektu,
  • Optymalizacja kosztów i czasu realizacji oprzyrządowania,
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej (modele 3D, rysunki 2D, listy materiałowe BOM),
  • Nadzór nad realizacją produkcji i odbiór poprodukcyjny,
  • Zapewnienie zgodności projektu z normami,
  • Współpraca z działem Produkcji i Zamówień,
  • Współpraca z klientem.
Wymagania:
  • Doświadczenie w konstruowaniu pieców próżniowych – min. 5 lat,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • Znajomość norm i wymagań pod kątem UDT odnośnie konstrukcji pieców próżniowych,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie z pracą z oprogramowaniem Solid Works.
  • Znajomość norm ASME/SELO będzie dodatkowym atutem.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Kurs języka angielskiego,
  • Przyjazna atmosfera pracy.