Konstruktor narzędzi / Ślusarz narzędziowy

Tridon Clamp Products to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży elementów złącznych. Posiada swoje siedziby w USA, Chinach, Indiach a teraz również w Europie. Zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym Świecie. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo ciekawej, ambitnej i szybko rozwijającej się firmie. Zatrudnionych pracowników obejmuje atrakcyjnym pakietem zdrowotnym, sportowym, szkoleniowym oraz premiowym.

Wszystkich zainteresowanych, wykwalifikowanych pracowników, którzy szukaja spokoju i pracy w miłej atmosferze - zapraszamy do Kudowy Zdrój – przyjedź, pracuj i odpoczywaj z nami w Kudowie.

Twój amerykański sen może się spełnić!

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową parku maszynowego w europejskim oddziale w Kudowie Zdroju (woj. dolnośląskie) firma Tridon poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

tłoczniki, wykrojniki, narzędzia postępowe

Obowiązki:

  • projektowanie przyrządów i narzędzi zgodnie z wymaganiami.
  • wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji konstrukcyjnej (wykrojniki, tłoczniki, przyrządy montażowe)
  • nadzór nad montażem przyrządu
  • analiza wyrobu i dokonywanie poprawek w konstrukcji
  • współpraca z działem produkcji i jakości
  • udział we wdrożeniu przyrządu do produkcji seryjnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne
  • znajomość techniki, w szczególności mechaniki i budowy maszyn
  • znajomość obróbki plastycznej
  • umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • znajomość oprogramowania 3D
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość tłocznictwa blach
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Miesięczne premie związane z wydajnością oraz frekwencją
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera.