Konstruktor Mechanik

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej wielkogabarytowych konstrukcji stalowych spawanych - skręcanych
  • Uczestniczenie w pomiarach u Klientów
  • Uczestnictwo w procesach projektowych złożonych maszyn i urządzeń współpracujących z ww. konstrukcjami
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Doświadczenie manualne z konstrukcjami / maszynami będzie dużym atutem – Mile widziany „DRYG” techniczny!
  • Doświadczenie z cadami 3D
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy nastawiony na efekt pracy a nie czas spędzony w biurze
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, dni „home office”
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość szeregu szkoleń
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w doskonałej lokalizacji – przy obwodnicy Wrocławia (węzeł Stadion)
  • Do dyspozycji samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet socjalny