Konstruktor Mechanik w Dziale Badawczo-Rozwojowym

Flash-Butrym Sp.J. jest wiodącym, polskim producentem sprzętu oświetleniowego, ukierunkowanego na przemysł rozrywkowy (estrada, teatr, dyskoteka itp.).

W związku z dynamicznym rozwojem działu B+R poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarbimierzyce, k. Szczecina
Opis stanowiska:
  • projektowanie i modelowanie zespołów komponentów oraz detali produktu,
  • przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych,
  • aktywny udział w projektowaniu i budowaniu prototypów,
  • optymalizacja kosztów produkcji,
  • określenie stopnia wykonalności produktów,
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego,
  • praktyki zawodowej na stanowisku konstruktora,
  • umiejętności projektowania i konstruowania i symulowania w systemach CAD 3D (np. Solid Works),
  • znajomość technologii wytwarzania,
  • komunikatywnej znajomości j. polskiego,
  • umiejętności pracy w zespole, zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • kreatywności i odpowiedzialności,
  • pełnego zaangażowania,
  • stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowej wiedzy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w stale rozwijającej się firmie w dziale B+R,
  • pracę w naszym biurze w Skarbimierzycach k. Szczecina,
  • bardzo dobrą płacę uzależnioną od uzyskiwanych efektów.
  • kwota wynagrodzenia: od 7000zł netto.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość analiz wytrzymałości i przepływu ciepła (płyny, gazy),
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania programów wykorzystujących systemy MES (np. Ansys),
  • znajomość programowania maszyn CNC.