Konstruktor Maszyn

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.
producent kompresorów śrubowych i tłokowych

Poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź
Nr Ref.: KM

Zakres zadań:
  • prowadzenie i realizowanie prac konstrukcyjnych
  • wykonanie dokumentacji wykonawczej 2D elementów konstrukcyjnych oraz sporządzenie zestawienia cenowego realizowanego projektu
  • nadzór nad montażem prototypów oraz udział przy wdrażaniu maszyny do produkcji seryjnej
  • tworzenie dokumentacji montażu
  • testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
  • rozwiązywanie bieżących problemów mechanicznych produkcji
  • optymalizacja konstrukcji w zakresie poprawy jakości wyrobów i redukcji kosztów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, bądź pokrewne)
  • znajomość oprogramowania CAD – preferowane Solidworks
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych – dodatkowy atut
  • sumienność i dokładność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • niezbędne narzędzia pracy