Konstruktor Maszyn / Project Manager (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra (okolice)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, maszyn specjalnych, linii technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej pod procesy takie jak: cięcie, gięcie blach, spawanie konstrukcji, montaż
  • Przygotowywanie list zakupowych
  • Planowanie i harmonogramowanie realizacji projektu (zarządzanie dostawami i podwykonawcami)
  • Wspieranie zespołu i doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań
  • Współpraca z automatykami, robotykami, działem montażu
  • Nadzór nad realizacją u klienta
  • Kontakt i ustalenia techniczne z klientami

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w projektowaniu zrobotyzowanych stanowisk lub maszyn produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość CAD
  • Znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatkowy system premiowy
  • Samochód służbowy klasy premium do użytku prywatnego bez limitu
  • Elastyczne godziny pracy