Konstruktor / Inżynier

Ogłoszenie numer: 3332470, z dnia 2020-05-05

Marpol Metaltechnik Sp. z o.o. jest uznanym na świecie zakładem oferującym usługi odlewnicze ze stopów cynku i aluminium oraz projektowanie oraz budowę linii galwanicznych. Nasi klienci pochodzą z branży budowlanej, galwanotechnicznej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej oraz meblowej.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Firma Marpol Metaltechnik poszukuje osoby z wykształceniem technicznym do pracy w zakresie budowy linii i oczyszczalni galwanicznych.

Zakres obowiązków to:

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • udział w wykonywaniu części urządzenia i oprzyrządowania specjalnego,
  • logistyka budowy urządzenia,
  • nadzór montażowy u klienta.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne,
  • specjalność: mechanika i budowa maszyn, mechatronika,
  • doświadczenie: 2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana obsługa programu Inventor/CAD,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.