Konstruktor Elektronik – Produkty Elektryczne

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
  • kreowanie innowacyjnych koncepcji w obszarze urządzeń elektronicznych,
  • projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych,
  • organizacja i realizacja procesu tworzenia nowych produktów oraz wprowadzenie zmian w produktach,
  • prowadzenie badań produktów oraz przygotowywanie z nich raportów,
  • organizacja i zarządzanie dokumentacją produktów elektrycznych,
  • przygotowanie i nadzór nad deklaracjami zgodności produktów,
  • prowadzenie certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych,
  • realizacja i koordynacja zgłoszeń patentowych,
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji szkoleń pracowników wewnętrznych w zakresie wiedzy o produkcie elektrycznym, w tym technicznych aspektach około produktowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Elektromechanika, Automatyka i Robotyka,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • umiejętność programowania w C/C++,
  • znajomość zasad projektowania PCB,
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • zdolność radzenia sobie w trudnych i awaryjnych sytuacjach umożliwiających generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań,
  • analityczne myślenie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
Mile widziane:
  • doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów,
  • znajomość zagadnień z zakresu EMC.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.