Konstruktor do maszyn i urządzeń przemysłowych

Ogłoszenie numer: 4427375, z dnia 2021-04-07

Prowadzimy działalność konstrukcyjno-produkcyjną oraz wsparcia technicznego w zakresie Automatyzacji Produkcji i Procesów Technologicznych dla różnych branż przemysłowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko młodszego konstruktora maszyn i urządzeń.

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • opracowywanie koncepcji i projektowanie zaawansowanych maszyn i urządzeń przemysłowych
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej
  • nadzór nad montażem i uruchomieniem projektowanych urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn, Robotyka (lub pokrewne)
  • znajomość programu SolidWorks lub podobnego
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy przesłać:

  • CV
  • przykłady zrealizowanych projektów
  • wymagania finansowe
  • okres wypowiedzenia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kontakt z nowoczesną technologią
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • pakiet szkoleń
  • wynagrodzenie na poziomie 20-24 zł/godz netto