Konstruktor CAD / Asystent Konstruktora

Ogłoszenie numer: 4349855, z dnia 2021-03-22

ZUBER engineering to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwoju, projektowania i industrializacji produktów dla klientów z branży motoryzacyjnej. Wspólnie ze strategicznymi firmami partnerskimi pracujemy nad wymagającymi projektami europejskich producentów OEM.

W tej chwili szukamy kandytatów na stanowiska konstruktora CAD oraz asysytenta konstruktora.

ZUBER engineering to idealne miejsce dla ludzi szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których praca dla firm wiodących w branży automotive stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Nr Ref.: Możliwa praca zdalna

Opis stanowiska

  • projektowanie elementów dla branży automotive z tworzyw sztucznych oraz stopów metali
  • tworzenie i weryfikowanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • optymalizacja konstrukcji zgodnie z wymaganiami klientów
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie wprowadzania zmian w konstrukcji oraz rysunkach technicznych
  • ocena designu pod względem wykonalności oraz zgodności z obowiązującymi normami
  • opracowanie konceptów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • konieczna praktyczna znajomość programu Catia V5 lub Siemens NX
  • w trakcie rekrutacji będzie przeprowadzany test z Catia V5 (moduł GSD)
  • znajomość rysunku technicznego
  • odpowiedzialność w stosunku do wykonywanych obowiązków, sumienność i zaangażowanie w pracę
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • udział w interesujących międzynarodowych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • unormowane godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • bliskość Politechniki Śląskiej
  • różne możliwości współpracy (umowa o pracę, B2B)