Konstruktor

Konstruktor
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Nr ref.: 1/KON/06_2021
Zadania:
  • opracowanie koncepcji i konstrukcji nowych produktów oraz modernizacji istniejących
  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D w programie CAD
  • nadzór nad wdrożeniem do produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn)
  • znajomość programu CAD (preferowany SolidEdge)
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień konstrukcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO