Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/22/0402
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn lub zarządzanie produkcją
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa programu Auto-Cad

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Miejsce pracy:

Złocieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim