Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0617
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie i wspieranie polskich projektów w Afryce, promowanie polskich firm w krajach afrykańskich; koordynacja pobuytu afrykańskich federacji sportowych w Polsce; organizacja polskich targów w Afryce; organizacja współpracy gospodarczej z Afryką; przygotowywanie imprez sportowych i kulturalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: znajomość języka francuskiego w stopniu minimum dobrym
Uprawnienia: kontakty gospodarcze w północnej Afryce

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie