Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Miejsce pracy: Radomyśl Wielki
Numer: StPr/22/2541
OBOWIĄZKI:

Ogólne planowanie projektu, określenie wymagań kontrahenta, określanie zadań oraz zarządzanie zasobami niezbędnymi do realizacji celów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE, podstawy rysunku technicznego, podstawowe wiadomości z zakresu koordynacji projektów, brak wymagań dot. wykształcenia.

Miejsce pracy:

Radomyśl Wielki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 183,74 do 3 183,74 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu