Kierownik projektu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5590
OBOWIĄZKI:
Dokumentuje i zarządza projektem migracyjnym/transformacyjnym pracując z interdyscyplinarnym, wielokulturowym oraz wirtualnym zespołem. Efektywnie zarządza zmianą organizacyjną. Koordynuje przygotowanie, a następnie zarządza planem projektu, śledzi postępy zgodnie z tym planem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Administracja
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: Administracja. Doświadczenie zawodowe: min. 7 lat pracy w środowisku międzynarodowym, a w tym: 5 lat pracy na stanowisku Starszego Analityka Administracyjnego, 18 miesięcy pracy na stanowisku Asystenta Administracyjnego, 9 miesięcy pracy na stanowisku Projekt Lidera. Umiejętności: Odpowiedzialność za zarządzanie zespołem i świadczenie usług; Zarządzanie i eskalowanie problemów dotyczących zespołu; Odpowiedzialność za planowanie sukcesji, rozwój personelu, rotację stanowisk; Występowanie w charakterze punktu eskalacji problemów operacyjnych i zapewnienie zespołowi wiedzy technicznej; Wdrażanie wymogów sprawozdawczych w celu zarządzania kontrolami; Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz Microsoft Excel i Word. Certyfikat PRINCE2 w zakresie Zarządzania Projektem. Doskonałe umiejętności interpersonalne. Znajomość języków obcych: angielskipoziom znajomości: komunikatywny.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie