Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1779
OBOWIĄZKI:
- współpraca z partnerami zagranicznymi z Nigerii- organizacja programów wymiany studentów- prowadzenie projektów badawczych oraz organizacja międzynarodowych konferencji- praca w anglojęzycznym zespole- częste wyjazdy do Nigerii w celu nawiązania nowych kontaktów i relacji z partnerami- umowa o pracę na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania ludźmi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi